Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Iron Sky: The Coming Race (2019) HD

Iron Sky: The Coming Race (2019) HD

Let's make Earth great againJan. 25, 2019 90 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Udo Kier isWolfgang Kortzfleisch
Wolfgang Kortzfleisch
Julia Dietze isRenate Richter
Renate Richter
Lloyd Kaufman isComptroller
Comptroller
Stephanie Paul isVril Sarah Pallin
Vril Sarah Pallin
Kari Ketonen isVril Vladimir Putin
Vril Vladimir Putin
Tero Kaukomaa isVril Kekkonen
Vril Kekkonen
Tom Green isDonald
Donald
Edward Judge isFat Tyler
Fat Tyler

Pershkrimi

Njëzet vjet pas ngjarjeve të Iron Sky, ish-bazën naziste “Moonbase” është kthyer në strehimin e fundit të njerëzimit. Toka u shkatërrua nga një luftë bërthamore, por u varros thellë nën djerrinën, një fuqi që mund të shpëtojë fundin e njerëzimit – ose ta shkatërronte një herë e përgjithmonë. E vërteta e krijimit të njerëzimit do të zbulohet kur një armik i vjetër i udhëheqë heronjtë tanë në një aventurë në Tokën e Ujit. Për të shpëtuar njerëzimin, ata duhet të luftojnë Vril, një racë e lashtë reptiliane dhe ushtrisë së tyre të dinosaurëve.

Titulli origjinalIron Sky: The Coming Race
Vleresimi IMDb5.1 votes
Vleresimi TMDb4.9 27 votes
Loading...