Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Isn’t It Romantic (2019) HD

Isn’t It Romantic (2019) HD

None of the FeelsFeb. 13, 2019 88 Min.
Your rating: 0
7 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Për një kohë të gjatë Natalie, një arkitekt australian që jetonte në Nju Jork, gjithmonë kishte besuar se ajo që kishte parë në dhomë ishte e gjitha fantazi. Natalie u zgjua dhe zbuloi se jeta e saj papritur u bë ankthi më i keq i saj – një komedi romantike – dhe ajo është zonja kryesore.

TITULLI ORIGJINALIsn't It Romantic
VLERSIMI IMDb6.1 votes
VLERSIMI TMDb6.4 473 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...