Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Jailbreak (2017) HD

Jailbreak (2017) HD

Jan. 31, 2017 100 Min.
Your rating: 8
9.5 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Katsuni isMadame Butterfly (as Katsuni)
Madame Butterfly (as Katsuni)
Jean-Paul Ly isJean-Paul
Jean-Paul
Sok Visal isColonel Pros
Colonel Pros

Pershkrimi

-Ai që filloi si një mision i thjeshtë shoqërimi, kthehet shumë shpejt në kaos pasi të burgosurit e burgut Koh Kla marrin drejtimin e tij. Një njësi speciale bllokohet në burg dhe duhet të luftojnë për të mbijetuar dhe për të mbrojtur një dëshmitar të rëndësishëm…

Titulli origjinalJailbreak
Vleresimi IMDb5.8 votes
Vleresimi TMDb6.2 5 votes