Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Jan Dara: The Finale (2013) +18

Jan Dara: The Finale (2013) +18

Feb. 07, 2013 138 Min.
Your rating: 0
4 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

ชัยพล พูพาร์ต isเคน กระทิงทอง
เคน กระทิงทอง
ศักราช ฤกษ์ธำรงค์ isคุณหลวงวิสนันท์เดชา
คุณหลวงวิสนันท์เดชา
โช นิชิโนะ isวิไลเลข หรือ คุณแก้ว
วิไลเลข หรือ คุณแก้ว
เรืองศักดิ์ ลอยชูศักดิ์ isร้อยตำรวจเอกเรืองยศ
ร้อยตำรวจเอกเรืองยศ
Mario Maurer isจัน
จัน
Rhatha Phongam isMrs. Boonlueang
Mrs. Boonlueang

PËRSHKRIMI

KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Zhan Dara rikthehet në Bangkok për tu hakmarrë ndaj njerkut të tij dhe për të vënë në vend nderin e familjes. Gjatë këtij udhëtimi të tmerrshëm për hakmarrje, ai e gjen veten duke ecur në të njëjtën rrugë të neveritshme si njerku i tij….

TITULLI ORIGJINALจันดารา ปัจฉิมบท
VLERSIMI IMDb5.3 votes
VLERSIMI TMDb7.8 5 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...