Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Jarhead (2005) HD

Jarhead (2005) HD

Welcome to the suck.Nov. 04, 2005 (USA)123 Min.R
Your rating: 10
9.5 4 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Sam Mendes
Director

Aktoret

Jamie Foxx isStaff Sgt. Sykes
Staff Sgt. Sykes
Jake Gyllenhaal isAnthony Swofford
Anthony Swofford
Scott MacDonald isD.I. Fitch
D.I. Fitch
Laz Alonso isRamon Escobar
Ramon Escobar
Chris Cooper isLt. Col. Kazinski
Lt. Col. Kazinski
John Krasinski isCorporal Harrigan
Corporal Harrigan

Pershkrimi

Filmi që do të ndiqni bazohet në librin e mirënjohur të Enthëni Suoford, të vitit 2005. Një ish marins, i cili flet për eksperiencën e tij në Arabinë Saudite, si dhe për luftën në Kuvajt.

Titulli origjinalJarhead
Vleresimi IMDb7.0 158,409 votes
Vleresimi TMDb6.6 1099 votes
Loading...