Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Jesse Stone: Lost in Paradise (2015) HD

Jesse Stone: Lost in Paradise (2015) HD

Oct. 18, 2015 87 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Tom Selleck isJesse Stone
Jesse Stone
Gloria Reuben isThelma Gleffey
Thelma Gleffey
Luke Perry isRichard Steele
Richard Steele
Leslie Hope isLt. Sydney Greenstreet
Lt. Sydney Greenstreet
Al Sapienza isBruce Davies
Bruce Davies
Alex Carter isDet. Dan Leary
Det. Dan Leary
Kohl Sudduth isOfficer Luther '
Officer Luther '

PËRSHKRIMI

Xhesi heton për vrasjet e një vrasësi serial dhe shqetësohet për një adoleshente kokëfortë në Parajsë…

TITULLI ORIGJINALJesse Stone: Lost in Paradise
VLERSIMI IMDb7.3 votes
VLERSIMI TMDb6.4 29 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...