Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
John Wick 3: Parabellum (2019)

John Wick 3: Parabellum (2019)

May. 15, 2019
Your rating: 0
8.5 40 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Titulli zyrtar i filmit është John Wick 3: Parabellum. Parabellum është për të përgatitësh luftën dhe është pjesë e motos “nëse do paqen, përgatit luftën”. Çdo film është i ndryshëm edhe pse i ambientuar në të njëjtën botë. Ky kapitull i tretë do të jetë tepër emocionues!

TITULLI ORIGJINALJohn Wick 3: Parabellum

FILMA TË NGJASHËM

Loading...