Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Joker (2019)

Joker (2019)

Put on a happy faceOct. 03, 2019
Your rating: 0
8 18 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Joaquin Phoenix isArthur Fleck / Joker
Arthur Fleck / Joker
Zazie Beetz isSophie Dumond
Sophie Dumond
Brett Cullen isThomas Wayne
Thomas Wayne
Frances Conroy isPenny Fleck
Penny Fleck
Robert De Niro isMurray Franklin
Murray Franklin
Douglas Hodge isAlfred Pennyworth
Alfred Pennyworth
Shea Whigham isGCPD Detective
GCPD Detective
Marc Maron isTed Marco
Ted Marco

PËRSHKRIMI

Gjatë viteve 1980, një komedian i dështuar  është shtyrë i çmendur dhe kthehet në një jetë të krimit dhe kaosit në Gotham City duke u bërë një figurë famëkeq e kriminalitetit psikopatik.

TITULLI ORIGJINALJoker
VLERSIMI IMDb8.8 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...