Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Josie (2018) HD

Josie (2018) HD

Secrets will come to lightMar. 16, 2018 87 Min.
Your rating: 10
7.8 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

-Henk, një burrë i moshës së mesme që e jeton jetën në hije, ndjen ndryshime në gjendjen e tij kur takohet me një vajzë gjimnazi, të sapo-shpërngulur në lagje. Më vonë do ta kuptojë identitetin e saj të vërtetë….

Titulli origjinalJosie
Vlerësimi IMDb4.6 votes
Vlerësimi TMDb5.2 7 votes