Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Kajaki (2014) HD

Kajaki (2014) HD

A film about bravery, courage, heroism and the ultimate sacrifice.Nov. 12, 2014 (UK)108 Min.R
Your rating: 10
8 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Paul Katis
Director

Aktoret

Pershkrimi

 Pellgu Kajaki 2006. Një grup ushtarësh të rinj britanikë përballen me një armik të papritur dhe të tmerrshëm. Një shtrat lumi të tharë, dhe pas çdo hapi një mundësi për minë. Një minë që mund të të kushtojë këmbën ose jetën.

Titulli origjinalKajaki
Vleresimi IMDb7.1 7,580 votes
Vleresimi TMDb6.2 76 votes