Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Karmouz War (2018) aka No Surrender

Karmouz War (2018) aka No Surrender

Jun. 15, 2018
Your rating: 0
10 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Gjatë viteve 1940, një vajzë u dhunua nga një grup ushtarësh anglezë dhe tre egjiptianë hakmerren. Ushtari britanik po mbahet në stacionin e policisë Karamouz në Aleksandri, i kryesuar nga gjenerali Youssef al-Masri (Amir Karara). Gjenerali Frank Adams kërkon që ushtari anglez t’i dorëzohet, por Jusuf nuk pranon. Ushtria britanike është drejtuar të bllokojë stacionin e policisë, dhe të hyjë në një konfrontim të ashpër me gjeneralin Jusuf dhe pjesën tjetër të ushtarëve egjiptian.

TITULLI ORIGJINALحرب كرموز
VLERSIMI IMDb6.4 votes
VLERSIMI TMDb7.6 5 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...