Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Kenny (2017) HD

Kenny (2017) HD

The Player, The Man, The TruthNov. 20, 2017 86 Min.
Your rating: 0
8.5 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Stewart Sugg
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

-Një portret i hapur dhe i përafërt i lojtarit Keni Daglish – lojtari, burri, e vërteta…

TITULLI ORIGJINALKenny
VLERSIMI IMDb7.1 votes
VLERSIMI TMDb7.5 4 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...