Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Kidnapped (2010) HD

Kidnapped (2010) HD

Jun. 17, 2010 (Spain, France)85 Min.NOT RATED
Your rating: 10
9 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Dritan Biba isAsaltante jefe
Asaltante jefe
Martijn Kuiper isAsaltante fuerte
Asaltante fuerte
Guillermo Barrientos isAsaltante joven
Asaltante joven
César Díaz isJefe mudanza
Jefe mudanza

Pershkrimi

Tre kriminelë të maskuar evropiano-lindorë hyjnë në një shtëpi  në Madrit, duke mbajtur peng një familje në shtëpinë e vet, dhe duke detyruar të atin të zbrazë kartat e tij të kreditit.

Titulli origjinalSecuestrados
Vleresimi IMDb6.4 5,827 votes
Vleresimi TMDb6.3 45 votes