Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Kill Me Three Times (2014) HD

Kill Me Three Times (2014) HD

Once is never enough.Apr. 10, 2015 (USA, Australia)90 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Simon Pegg isCharlie Wolfe
Charlie Wolfe
Teresa Palmer isLucy Webb
Lucy Webb
Alice Braga isAlice Taylor
Alice Taylor
Luke Hemsworth isDylan Smith
Dylan Smith
Callan Mulvey isJack Taylor
Jack Taylor
Bryan Brown isBruce Jones
Bruce Jones

Permbledhje

Një vrasës profesionist, Çarli Uolf, e gjen veten në tre tregime: atë të vrasjes, shantazhit dhe hakmarrjes, pas një detyre të dështuar kontraktuese.

Titulli origjinalKill Me Three Times
Vlerësimi IMDb5.9 15,310 votes
Vlerësimi TMDb5.4 144 votes