Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Kill Me Three Times (2014) HD

Kill Me Three Times (2014) HD

Once is never enough.Apr. 10, 2015 90 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Simon Pegg isCharlie Wolfe
Charlie Wolfe
Teresa Palmer isLucy Webb
Lucy Webb
Alice Braga isAlice Taylor
Alice Taylor
Luke Hemsworth isDylan Smith
Dylan Smith
Callan Mulvey isJack Taylor
Jack Taylor
Bryan Brown isBruce Jones
Bruce Jones

PËRSHKRIMI

Një gjuajtës profesionist Çarlie Uolfi gjendet mes tre historive për vrasje, shantazh dhe hakmarrje krijohet pas një kontrate pune të dështuar….

TITULLI ORIGJINALKill Me Three Times
VLERSIMI IMDb5.9 votes
VLERSIMI TMDb5.6 260 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...