Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Killshot (2008) HD

Killshot (2008) HD

He never met a target he couldn't take. Until today.Nov. 13, 2008 (USA)95 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

John Madden
Director

Aktoret

Diane Lane isCarmen Colson
Carmen Colson
Thomas Jane isWayne Colson
Wayne Colson
Richard Zeppieri isSon-in-Law / Mafia Boss
Son-in-Law / Mafia Boss
Alexis Butler isGirl in Hotel Room
Girl in Hotel Room

Pershkrimi

Bukuroshja Carmen Colson dhe burri i saj Wayne janë të vendosur në programin e Mbrojtjes së Dëshmitarëve Federal pasi përjetojn një “incident”. Duke menduar se ata janë të sigurt , ata nuk e din se ne fakt janë në shënjestër nga një njeri me përvojë dhe një vrasës pikopat .

Titulli origjinalKillshot
Vleresimi IMDb6.1 18,830 votes
Vleresimi TMDb5.9 65 votes