Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Kim Dotcom: Caught in the Web (2017) HD

Kim Dotcom: Caught in the Web (2017) HD

The most wanted man online.Mar. 13, 2017 (USA)108 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Historia më e madhe e Kim Dotcom krijuesit te webfaqes më famshme të filmav MegaUpload  , “njeriu më i kërkuar në internet”, është mjaft i jashtëzakonshëm, por beteja midis Dotcom dhe qeverisë amerikane dhe industrisë muzikore, që u zhvillua në Zelandën e Re, është ajo që shkon në zemër të pronësinë, privatësinë dhe piraterinë në epokën dixhitale.

TITULLI ORIGJINALKim Dotcom: Caught in the Web
VLERSIMI IMDb7.1 295 votes
VLERSIMI TMDb8 3 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...