Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Kin (2018) HD

Kin (2018) HD

All He Needed Was a Way OutAug. 29, 2018 102 Min.
Your rating: 0
7.5 6 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Jack Reynor isJimmy Solinski
Jimmy Solinski
James Franco isTaylor Balik
Taylor Balik
Dennis Quaid isHal Solinski
Hal Solinski
Carrie Coon isMorgan Hunter
Morgan Hunter
Romano Orzari isLee Jacob
Lee Jacob
Gavin Fox isDutch Balik
Dutch Balik

Pershkrimi

I ndjekur nga një kriminel hakmarrës, federalët dhe një bandë e ushtarëve nga jashtë planetit, një ish i dënuar dhe një vëlla adoleshent i adoptuar, detyrohen të shkojnë në arrati me një armë me origjinë misterioze, si mbrojtja e tyre e vetme…

Titulli origjinalKin
Vleresimi IMDb5.6 votes
Vleresimi TMDb6.5 75 votes