Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
A Kind of Murder (2016) HD

A Kind of Murder (2016) HD

From the Novel by Patricia Highsmith.Dec. 16, 2016 (USA)95 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Andy Goddard
Director

Aktoret

Patrick Wilson isWalter Stackhouse
Walter Stackhouse
Jessica Biel isClara Stackhouse
Clara Stackhouse
Vincent Kartheiser isDetective Lawrence Corby
Detective Lawrence Corby
Haley Bennett isEllie Briess
Ellie Briess
Lucas Bentley isDetective Jackson
Detective Jackson
Corrie Danieley isBetty Ireton
Betty Ireton
Radek Lord isTony Ricco
Tony Ricco
Jennifer Enskat isMrs. Philpott
Mrs. Philpott
Jon Osbeck isJon Caar
Jon Caar

Pershkrimi

Në Nju Jorkun e viteve 1960, Ualltër Stakhaus është një arkitet i suksesshëm i martuar me Klarën e bukur dhe që duket të ketë një jetë të përkryer. Por fiksimi i tij me një vrasje të pazgjidhur e fut atë në një gjendje koatike nga e cila e ka të vështirë të dalë.

Titulli origjinalA Kind of Murder
Vleresimi IMDb5.2 2,561 votes
Vleresimi TMDb5.4 54 votes