Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Kings of Summer (2013) HD

The Kings of Summer (2013) HD

Why live when you can rule.Jan. 19, 2013 (USA)93 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Gabriel Basso isPatrick Keenan
Patrick Keenan
Nick Offerman isFrank Toy
Frank Toy
Megan Mullally isMrs. Keenan
Mrs. Keenan
Alison Brie isHeather Toy
Heather Toy
Mary Lynn Rajskub isCaptain Davis
Captain Davis

Pershkrimi

3 shokë adoleshentë, bëjnë aktin e fundit të pavarësisë dhe vendosin të kalojnë sezonin e verës duke ndërtuar një shtëpi në pyll dhe duke jetuar larg familjeve.

Titulli origjinalThe Kings of Summer
Vleresimi IMDb7.2 65,436 votes
Vleresimi TMDb7.1 364 votes