Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Kiss Kiss (2019) HD

Kiss Kiss (2019) HD

It's fight nightMar. 05, 2019 95 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Dallas King
Director

Aktoret

Pershkrimi

Katër mike të ngushta shkojnë diku për të provuar verë dhe shumë shpejt e gjejnë veten duke luftuar për jetët e tyre…

Titulli origjinalKiss Kiss
Vleresimi TMDb2 1 votes