Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Kissing Candice (2017) HD

Kissing Candice (2017) HD

Sep. 08, 2017 102 Min.
Your rating: 10
5.5 2 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Kandis një adoleshente 17 vjeçare është e mërzitur nga çdo gjë që e rrethon. Ajo gjen ngushëllim tek djali i ëndrrave të saj, i cili është pjesë e një bande dhe është përgjegjës për një krim……

Titulli origjinalKissing Candice
Vleresimi IMDb5.7 votes
Vleresimi TMDb6 2 votes