Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
L Storm (2018) HD

L Storm (2018) HD

Aug. 23, 2018 97 Min.
Your rating: 0
5 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

David Lam
Director

AKTORËT

Louis Koo isWilliam Luk
William Luk
Julian Cheung isLau Po-Keung
Lau Po-Keung
Kevin Cheng isChing Tak-ming
Ching Tak-ming
Patrick Tam isWong Hoi-wo
Wong Hoi-wo
Michael Tse isTik Wai-kit
Tik Wai-kit
Adam Pak isYau Chi-san
Yau Chi-san
BabyJohn Choi isChan Chun-fai
Chan Chun-fai
Janelle Sing isTammy Tam
Tammy Tam

PËRSHKRIMI

Agjenti i Komisionit Anti Korrupsion Uilliam Luk dhe oficeri i Njësisë Financiare Lau Po-keung po hetojnë një rast larje parash dhe korrupsioni, por kanë mbetur në një rrugë qorre pa prova. Ndërkohë, Ching Tak-ming, i Skuadrës L (Hetimi Dishiplinar) merr një raport ku thuhet se Luk është i korruptuar. Luk pezullohet nga detyra dhe duhet të provojë që është i pafajshëm dhe t’i shkojë kësaj çështje deri në fund…

TITULLI ORIGJINALL風暴
VLERSIMI IMDb6.1 votes
VLERSIMI TMDb7.5 2 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...