Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Lady Bird (2017) HD

Lady Bird (2017) HD

Fly Away Home.Sep. 08, 2017 (USA)93 Min.R
Your rating: 7
7.8 5 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Greta Gerwig
Director

AKTORËT

Saoirse Ronan isChristine '
Christine '
Laurie Metcalf isMarion McPherson
Marion McPherson
Tracy Letts isLarry McPherson
Larry McPherson
Lucas Hedges isDanny O'
Danny O'
Timothée Chalamet isKyle Scheible
Kyle Scheible
Beanie Feldstein isJulie Steffans
Julie Steffans
Lois Smith isSister Sarah Joan
Sister Sarah Joan
Stephen Henderson isFather Leviatch
Father Leviatch
Odeya Rush isJenna Walton
Jenna Walton
Jordan Rodrigues isMiguel McPherson
Miguel McPherson

PËRSHKRIMI

Një studente e shkollës së mesme në Kaliforni ka në plan të ikë nga familja dhe qyteti i vogël duke shkuar në kolegj në Nju Jork.

TITULLI ORIGJINALLady Bird
VLERSIMI IMDb8.1 21,651 votes
VLERSIMI TMDb8.2 184 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...