Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) HD

Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) HD

Adventuress Lara Croft goes on a quest to save the mythical Pandora's BoxJul. 21, 2003 (USA, Germany, Japan, UK)117 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Jan de Bont
Director

AKTORËT

Angelina Jolie isLara Croft
Lara Croft
Gerard Butler isTerry Sheridan
Terry Sheridan
Simon Yam isChen Lo
Chen Lo
Daniel Caltagirone isNicholas Petraki
Nicholas Petraki
Fabiano Martell isJimmy Petraki
Jimmy Petraki
Robert Cavanah isMI6 Agent Stevens
MI6 Agent Stevens
Ronan Vibert isMI6 Agent Calloway
MI6 Agent Calloway

PËRSHKRIMI

Aventurierja Lara Croft shkon në një kërkim për të shpëtuar Arkën mitike të Pandorës para se një shkencëtar i keq dhe rekruton një ish-Marins të kthyer në mercenarë për të ndihmuar atë.

TITULLI ORIGJINALLara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
VLERSIMI IMDb5.5 107,615 votes
VLERSIMI TMDb5.5 1215 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...