Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Layer Cake (2004) HD

Layer Cake (2004) HD

Sep. 30, 2004 105 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Kur një marrëveshje e dukshme e drejtpërdrejtë e drogës shkon keq, XXXX duhet të thyejë rregullat e tij të rënda në prag të tërheqjes së tij nga kjo punë, jo vetëm për të tejkaluar regjimin e vjetër dhe për të dalë në krye, por për të ruajtur lëkurën e tij …

Titulli origjinalLayer Cake
Vleresimi IMDb7.3 votes
Vleresimi TMDb7.1 878 votes
Loading...