Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Leap Year (2010) HD

Leap Year (2010) HD

Anna planned to propose to her boyfriend on February 29th. This is not her boyfriend.Jan. 08, 2010 (USA, Ireland)100 Min.PG
Your rating: 10
8.5 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Sipas një tradite irlandeze më 29 Shkurt është Viti e Brishtë ku një grua mund të propozoi një burrë për martesë dhe ai duhet të pranojë. Kështu që, Ana planifikon një udhëtim në Dublin, për të propozuar të dashurin e saj, por gjatë udhëtimit ajo do të hasë shumë vështirësi dhe…

TITULLI ORIGJINALLeap Year
VLERSIMI IMDb6.5 75,119 votes
VLERSIMI TMDb6.3 389 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...