Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Lebanon (2009) HD

Lebanon (2009) HD

Oct. 10, 2009 93 Min.
Your rating: 0
7.8 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Samuel Maoz
Director

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Qershor, 1982 – Lufta e Parë e Libanit. Një tank i vetmuar dhe një parakalues dërgohen për të kërkuar një qytet armiqësor – një mision i thjeshtë që kthehet në një makth. Të katër anëtarët e një ekuipazhi në tank gjenden në një situatë të dhunshme që ata nuk mund ta përmbajnë. Motivuar nga frika dhe instinktet themelore të mbijetesës, ata përpiqen me dëshpërim të mos humbasin veten në kaosin e luftës.

TITULLI ORIGJINALלבנון
VLERSIMI IMDb7.0 votes
VLERSIMI TMDb6.2 77 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...