Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Legion of Brothers (2017) HD

Legion of Brothers (2017) HD

A secret war never ends.Jan. 21, 2017 (USA)79 Min.R
Your rating: 0
7 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Greg Barker
Director

AKTORËT

George W. Bush isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)

PËRSHKRIMI

Menjëherë pas sulmit të 9/11, më pak se 100 ushtarë amerikanë u dërguan në një mision të fshehtë për të rrëzuar talibanët. Ajo që ndodh më pas është një pjesë histori origjine lufte dhe tregim paralajmërues, duke hedhur dritë mbi ndikimin e 15 vjet beteje të vazhdueshme..

TITULLI ORIGJINALLegion of Brothers
VLERSIMI IMDb5.7 73 votes
VLERSIMI TMDb6 1 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...