Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Let’s Kill Grandpa (2017) HD

Let’s Kill Grandpa (2017) HD

Oct. 17, 2017 79 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një person i pushuar nga puna dhe në vështirësi ekonomike është joshur në një komplot të përgjakshëm të familjes për të vrarë gjyshin e gruas së tij në ditën e Krishtlindjeve…

TITULLI ORIGJINALLet's Kill Grandpa

FILMA TË NGJASHËM

Loading...