Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Lions for Lambs (2007) HD

Lions for Lambs (2007) HD

If you don't STAND for something, you might FALL for anything.Oct. 22, 2007 (USA)92 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Robert Redford isDr. Stephen Malley
Dr. Stephen Malley
Meryl Streep isJanine Roth
Janine Roth
Tom Cruise isSenator Jasper Irving
Senator Jasper Irving
Andrew Garfield isTodd Hayes
Todd Hayes
Peter Berg isWirey Pink
Wirey Pink
Jennifer Sommerfeld isToday Show Host
Today Show Host

PËRSHKRIMI

Një dramë, e fuksuar në  Afganistan të cilit jan dërguar një kongresmen, një gazetar dhe një profesor , një ngjarje e përfshir mes 2 ushtrive dhe armiqev të përcaktuar në një sekuencë prapa linjave.

TITULLI ORIGJINALLions for Lambs
VLERSIMI IMDb6.2 42,193 votes
VLERSIMI TMDb5.9 173 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...