Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Little Children (2006) HD

Little Children (2006) HD

Oct. 06, 2006 (USA)136 Min.R
Your rating: 0
6.3 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Todd Field
Director

Aktoret

Kate Winslet isSarah Pierce
Sarah Pierce
Patrick Wilson isBrad Adamson
Brad Adamson
Jennifer Connelly isKathy Adamson
Kathy Adamson
Gregg Edelman isRichard Pierce
Richard Pierce
Sadie Goldstein isLucy Pierce
Lucy Pierce
Ty Simpkins isAaron Adamson
Aaron Adamson
Noah Emmerich isLarry Hedges
Larry Hedges
Jackie Earle Haley isRonnie J. McGorvey
Ronnie J. McGorvey
Phyllis Somerville isMay McGorvey
May McGorvey

Pershkrimi

Jetët e dy grave të pakënaqura nga martesat e para, një shkelës seksual dhe një polic i turpëruar ndërthuren teksa ata përpiqen t’i rezistojnë dobësive dhe tundimeve të tyre.

Titulli origjinalLittle Children
Vleresimi IMDb7.6 94,864 votes
Vleresimi TMDb6.8 203 votes