Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Loosies (2011) HD

Loosies (2011) HD

Love is not a crimeFeb. 01, 2012 89 Min.
Your rating: 10
10 3 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Një xhepist i ri në metrotë e Nju Jorkut, duke jetuar një jetë të vrullshme dhe të lirë përballet me një vajzë me të cilën kishte kaluar një natë…

TITULLI ORIGJINALLoosies
VLERSIMI IMDb6.2 votes
VLERSIMI TMDb5.6 59 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...