Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Lost in the Pacific (2016) HD

Lost in the Pacific (2016) HD

Krijimi është më i mirë se shkatërrimiJan. 29, 2016 86 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Vincent Zhou
Director

Aktoret

Permbledhje

Pasagjerët e një aeroplani luksoz mbesin të bllokuar në një ishull të largët, misterioz pas një ulje emergjente. Ata së shpejti e kuptojnë se ishulli mban një sekret të errët, vdekjeprurës.

Titulli origjinalLost in the Pacific
Vlerësimi TMDb4.5 19 votes