Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Love & Other Drugs (2010) HD

Love & Other Drugs (2010) HD

Addicted to one-night stands or dependent on one another?Nov. 22, 2010 (USA)112 Min.R
Your rating: 0
5.5 6 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Edward Zwick
Director

Aktoret

Jake Gyllenhaal isJamie Randall
Jamie Randall
Anne Hathaway isMaggie Murdock
Maggie Murdock
Oliver Platt isBruce Winston
Bruce Winston
Hank Azaria isDr. Stan Knight
Dr. Stan Knight
Gabriel Macht isTrey Hannigan
Trey Hannigan
George Segal isJames Randall
James Randall
Jill Clayburgh isNancy Randall
Nancy Randall

Permbledhje

Megi, një frymë e lirë joshëse që nuk do të lejojë askënd të lidhët me të e takon shpirtin e saj binjak  Xhejmin, bukuria e tij e pamëshirshme dhe gati e pagabueshme i shërben atij mirë me vajzat dhe në botën e shfrenuar të shitjeve farmaceutike. Marrëdhënia evoluese e Megit dhe XHejmit i merr ato të dy në befasi, pasi ata e gjejnë veten nën ndikimin e drogës përfundimtare: dashurinë.

Titulli origjinalLove & Other Drugs
Vlerësimi IMDb6.7 156,550 votes
Vlerësimi TMDb6.7 1454 votes