Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Loveless (2017) HD

Loveless (2017) HD

A Missing Child. A Marriage Destroyed. A Country In Crisis.Jun. 01, 2017 128 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Pershkrimi

Zhenja dhe Boris po kalojnë një divorc të keq , të shënuar nga pakënaqësia, zhgënjimi dhe rekrutimet. Tashmë po hyjnë në jetë të reja, secili me një partner të ri, ata janë të padurueshëm për të filluar përsëri,  edhe nëse kjo do të thotë kërcënim për braktisjen e djalit të tyre 12-vjeçar Alyosha. Derisa, pasi dëshmoi një nga luftimet e tyre, Alyosha zhduket …

Titulli origjinalНелюбовь
Vleresimi IMDb7.8 votes
Vleresimi TMDb7.4 129 votes
Loading...