Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Loving Pablo (2017) HD

Loving Pablo (2017) HD

Një gangster. Një princeshë. Historia e vërtetë e një akti më të vështirë dashurie.Mar. 09, 2018 123 Min.
Your rating: 10
8.6 9 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Javier Bardem isPablo Escobar
Pablo Escobar
Penélope Cruz isVirginia Vallejo
Virginia Vallejo
Mark Basnight isFamily Man
Family Man
Julieth Restrepo isMaria Victoria Henao
Maria Victoria Henao
Joavany Alvarez isIgnacio Velarde
Ignacio Velarde
David Ojalvo isFBI Agent
FBI Agent

PËRSHKRIMI

Filmi kronikon ngritjen dhe rënien e mretit më të frikshëm të drogës Pablo Escobar dhe çështjen e tij të paqëndrueshme dashurie me gazetaren më të famshëm të Kolumbisë, Virginia Vallejo, gjatë një sundimi të terrorit që rrëmbeu në një vend të ndarë.

TITULLI ORIGJINALLoving Pablo
VLERSIMI IMDb6.2 votes
VLERSIMI TMDb6.2 135 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...