Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Macbeth (2015) HD

Macbeth (2015) HD

All hail Macbeth that shall be kingAug. 16, 2015 (UK, France, USA)113 Min.R
Your rating: 0
5 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Mekbethi, Zotëria i Glamisit pranon një profeci nga tre shtriga se një ditë ai do të bëhet Mbreti i Skocisë. Konsumuar nga ambicja dhe nxitur nga gruaja e tij, Mekbethi e vret mbretin dhe e merr fronin për vete.

TITULLI ORIGJINALMacbeth
VLERSIMI IMDb6.7 40,572 votes
VLERSIMI TMDb6.4 382 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...