Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Magic Mike (2012) HD

Magic Mike (2012) HD

Work all day. Work it all night.Jun. 28, 2012 110 Min.
Your rating: 0
1 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një instruktor striptistësh meshkujsh mëson një djalë të ri sesi të performojë, të kapë femra dhe sesi të fitojë lehtësisht para…

TITULLI ORIGJINALMagic Mike
VLERSIMI IMDb6.1 117,663 votes
VLERSIMI TMDb6 1254 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...