Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Man of Steel (2013) HD

Man of Steel (2013) HD

You will believe that a man can fly.Jun. 12, 2013 (USA, Canada, UK)143 Min.PG-13
Your rating: 10
10 5 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Zack Snyder
Director

AKTORËT

Henry Cavill isClark Kent / Kal-El
Clark Kent / Kal-El
Amy Adams isLois Lane
Lois Lane
Michael Shannon isGeneral Zod
General Zod
Kevin Costner isJonathan Kent
Jonathan Kent
Diane Lane isMartha Kent
Martha Kent
Antje Traue isFaora-Ul
Faora-Ul
Christopher Meloni isColonel Hardy
Colonel Hardy
Jadin Gould isLana Lang
Lana Lang

PËRSHKRIMI

Kal-El dërgohet në Tokë nga prindërit teksa planeti i tij i lindjes, Kriptoni, po shkatërrohet. Pas 33 vjetësh ai do të mësojë më shumë rreth prejardhjes së tij dhe do të përballet me anëtarë të rracës së tij.

TITULLI ORIGJINALMan of Steel
VLERSIMI IMDb7.1 572,128 votes
VLERSIMI TMDb6.5 5453 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...