Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Spy Cat (2018) aKa Marnie’s World

Spy Cat (2018) aKa Marnie’s World

One gang of runaways. One secret mission. One pawsome adventure!Apr. 18, 2019 84 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Axel Prahl isElvis (voice)
Elvis (voice)
Alexandra Neldel isMarnie (voice)
Marnie (voice)
Erik Borner isAnton the donkey (voice)
Anton the donkey (voice)

PËRSHKRIMI

Katër antiheroes të çmendur në arrati. Drejtuesi i tyre është Marnie i pafajshëm, naiv, një mace shtëpiake që nuk lejohet të largohet nga shtëpia dhe di vetëm për jetën reale nga televizioni..

TITULLI ORIGJINALMarnies Welt
VLERSIMI TMDb6.6 7 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...