Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Marrowbone (2017) HD

Marrowbone (2017) HD

Oct. 27, 2017 110 Min.
Your rating: 0
8 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

George MacKay isJack Marrowbone
Jack Marrowbone
Charlie Heaton isBilly Marrowbone
Billy Marrowbone
Mia Goth isJane Marrowbone
Jane Marrowbone
Matthew Stagg isSam Marrowbone
Sam Marrowbone
Kyle Soller isTom Porter
Tom Porter
Tom Fisher isSimon Fairbairn
Simon Fairbairn

PËRSHKRIMI

Një djalë i ri, dy vëllezërit dhe motra e tij më të vegjël, të cilët mbajnë sekret vdekjen e nënës së tyre të dashur për të qëndruar së bashku, torturohen nga një prani e ligë në çifligun ku jetojnë.

TITULLI ORIGJINALMarrowbone
VLERSIMI IMDb6.5 votes
VLERSIMI TMDb6.9 51 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...