Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Matchstick Men (2003) HD

Matchstick Men (2003) HD

Lie. Cheat. Steal. Rinse. Repeat.Sep. 01, 2003 (USA)116 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Ridley Scott
Director

Aktoret

Nicolas Cage isRoy Waller
Roy Waller
Sam Rockwell isFrank Mercer
Frank Mercer
Bruce Altman isDr. Klein
Dr. Klein
Bruce McGill isChuck Frechette
Chuck Frechette
Steve Eastin isMr. Schaffer
Mr. Schaffer
Beth Grant isLaundry Lady
Laundry Lady
Fran Kranz isSlacker Boyfriend
Slacker Boyfriend

Pershkrimi

Një artist fobik i mashtrimeve dhe partneri i tij janë në prag të mashtrimit më fitimprurës, kur një vajzë adoleshente hyn papritur në lojën e tyre.

Titulli origjinalMatchstick Men
Vleresimi IMDb7.3 109,072 votes
Vleresimi TMDb6.9 417 votes