Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
The Matrix (1999) HD

The Matrix (1999) HD

Welcome to the Real World.Mar. 30, 1999 (USA)136 Min.R
Your rating: 0
9.6 5 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Një haker kompjuterash mëson për disa rebelë të mistershëm rreth vërtetësisë së realitetit të tij dhe rolit të tij në luftën kundër kontrolluesve.

TITULLI ORIGJINALThe Matrix
VLERSIMI IMDb8.7 1,297,754 votes
VLERSIMI TMDb7.8 7547 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...