Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Meet the Spartans (2008) HD

Meet the Spartans (2008) HD

The Bigger the Hit, The Harder They FallJan. 24, 2008 (USA)84 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Sean Maguire isLeonidas
Leonidas
Carmen Electra isKönigin Margo
Königin Margo
Kevin Sorbo isHauptmann
Hauptmann
Method Man isPersian
Persian
Lauren Walsh isPretty Girl
Pretty Girl

PËRSHKRIMI

Mbreti spartan dhe Leonidha heroike, të armatosur me asgjë, por me të brendshme lëkure dhe një pelerinë, drejtojne një bandë të luftëtarëve Spartan te cilet nuk përshtaten për të mbrojtur atdheun e tyre kundra mijëra persëve e pushtuesve të cilëve përfshijnë Ghost Rider, Rocky Balboa, Autobots, dhe një kurrizdalë te shëmtuar Paris Hilton dhe një luftetareje-kreu Brittany Spears.

TITULLI ORIGJINALMeet the Spartans
VLERSIMI IMDb2.7 91,187 votes
VLERSIMI TMDb3.8 274 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...