Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Megan Leavey (2017) HD

Megan Leavey (2017) HD

Based on the true story of a marine's best friend.Jun. 09, 2017 (USA)116 Min.R
Your rating: 0
8.4 5 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Kate Mara isMegan Leavey
Megan Leavey
Ramón Rodríguez isMatt Morales
Matt Morales
Tom Felton isSergeant Andrew Dean
Sergeant Andrew Dean
Common isGunny Martin
Gunny Martin
Edie Falco isJackie Leavey
Jackie Leavey
Geraldine James isDr. Turbeville
Dr. Turbeville

Pershkrimi

Bazuar në historinë e vërtetë të një marinseje të re, disiplina e veçantë e së cilës dhe lidhja me qenin e saj luftëtar shpëtuan mijëra jetë gjatë misionit të tyre në Irak.

Titulli origjinalMegan Leavey
Vleresimi IMDb7.1 2,441 votes
Vleresimi TMDb6.9 42 votes