Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Memories of Murder (2003) HD

Memories of Murder (2003) HD

The worst of them will stay with you... foreverApr. 24, 2003 (South Korea)129 Min.UNRATED
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Bong Joon-ho
Director

AKTORËT

Song Kang-ho isDetective Park Doo-man
Detective Park Doo-man
Kim Sang-kyung isDetective Seo Tae-yoon
Detective Seo Tae-yoon
Kim Roe-Ha isDetective Cho Yong-koo
Detective Cho Yong-koo
Song Jae-ho isSergeant Shin Dong-chul
Sergeant Shin Dong-chul
Park Hae-Il isPark Hyeon-gyu
Park Hyeon-gyu
Seo-hie Ko isOfficer Kwon Kwi-ok
Officer Kwon Kwi-ok
Park No-shik isBaek Kwang-ho
Baek Kwang-ho
Jeon Mi-seon isKwak Seol-young
Kwak Seol-young
Byun Hee-bong isSergeant Koo Hee-bong
Sergeant Koo Hee-bong

PËRSHKRIMI

Në vitin 1986, në provincën e Gyeonggi, në Korenë e Jugut, një grua e re dhe e bukur është gjetur e vdekur, përdhunuar dhe lidhur  me të brendshme e saj.

TITULLI ORIGJINAL살인의 추억
VLERSIMI IMDb8.1 74,394 votes
VLERSIMI TMDb7.8 316 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...