Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Mercenaries (2011) HD

Mercenaries (2011) HD

Outgunned, Outnumbered, and Outside the LawSep. 01, 2011 (UK)90 Min.R
Your rating: 0
6.9 10 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Paris Leonti
Director

Aktoret

Pershkrimi

Andy Marlow, një ish ushtarak britanik SAS i kthyer ne mercenar, është dërguar në Ballkan, pasi një grusht shteti ushtarak ka lindur për të shpëtuar një ambasador amerikan dhe ndihmësin i tij.

Titulli origjinalMercenaries
Vleresimi IMDb3.6 1,055 votes
Vleresimi TMDb6.3 5 votes