Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
Michael Clayton (2007) HD

Michael Clayton (2007) HD

The truth can be adjustedSep. 28, 2007 (USA)119 Min.R
Your rating: 10
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Tony Gilroy
Director

Aktoret

Permbledhje

Një firmë ligji sjell “ndërmjetësin” e saj për të rregulluar situatën, pasi një avokat kishte një problem ndërsa përfaqësonte një kompani kimike që ai e dinte se ajo ishte fajtore në një aferë multi miliardëshe.

Titulli origjinalMichael Clayton
Vlerësimi IMDb7.3 138,271 votes
Vlerësimi TMDb6.6 419 votes