Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Mid90s (2018) HD

Mid90s (2018) HD

fall. get back up.Oct. 19, 2018 84 Min.
Your rating: 0
9 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Stivi një 13-vjeçar i cili jeton në Los-Angelosin e viteve 90′, kalon verën e tij me një grup miqsh të rinj, ku të gjithë së bashku kalojnë një eksperiencë të rrezikshme, argëtuese dhe eksituese…

TITULLI ORIGJINALMid90s
VLERSIMI IMDb7.6 votes
VLERSIMI TMDb7.7 37 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...